۱۳۹۱ مهر ۱۴, جمعه

نامه مادر غلامرضا خسروی به بانکی مون


چهارشنبه 12 مهر 1391 ساعت 04:05 |
خبرگزاری هرانا - غلامرضا خسروی سوادجانی مهندس جوش که در بسیاری از پروژه‌های کشوری سال‌ها خدمت کرده است به دلیل هواداری از سازمان مجاهدین خلق ایران و کمک مالی به تلویزیون این سازمان به اعدام محکوم شده است، حکم نامبرده اخیرا در دیوان عالی کشور تائید و به اجرای احکام زندان اوین منتقل شده بود.
بنا به گزارش هرانا بتازگی درخواست عفو غلامرضا خسروی که به درخواست خانواده وی انجام شده بود با گزارش وزارت اطلاعات رد شد.
مادر این زندانی سیاسی محکوم به اعدام نامه‌ای خطاب به دبیرکل سازمان ملل متحد نوشته است که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:
به نام خدای عادل
بنی آدم اعضای یک پیکرند        که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار      دگر عضو‌ها را نماند قرار
با سلام و ادب و احترام
جناب آقای بانکی مون، چشمان اشکبار و دل سوخته و تن رنجورم در انتظار بازگشت فرزند بی‌گناهم می‌باشد، من مادر غلامرضا خسروی سوادجانی زندانی سیاسی بند ۳۵۰ اوین می‌باشم که مدت ۵سال و ۷ ماه پیش به جرم کمک مالی به شبکه فرهنگی یک تلویزیون ماهواره‌ای دستگیر و محکوم به اعدام شده است، در این مدت هر روز صد‌ها بار من و خانواده‌ام می‌میریم و زنده می‌شویم که چه بلایی ممکن است سر فرزند بی‌گناهم بیاید.
من فرزند خود را با سختی بزرگ کرده وغلامرضا به جز خدمت به مملکت و دلسوزی برای مردمش هیچ اندیشه‌ای در ذهن نداشته است.
آقای بانکی مون دبیر کل محترم، دوری مسیر از یک طرف، بیماریهای مختلف و کهولت سن از طرف دیگر مانع از رفتنم به ملاقات دلبندم شده و حسرت دیدار پسرم در دلم مانده است.
با توجه به مقام و جایگاه شما عاجزانه تمنا دارم جلوی اجرای این حکم نا‌عادلانه را بگیرید.
بیگم یادی تاریخ ۹۱/۷/۱۱

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر