۱۳۹۰ مرداد ۱۲, چهارشنبه

تجاوز دسته جمعی، اینبار در تربت جام


پس از اعلام رسانه ای پرونده تجاوز گروهی در شهرستان کاشمر از استان خراسان رضوی، این بار پرونده تجاوز دیگری در آن استان مطرح شده. این بار نیز حادثه تجاوز گروهی از یک روستا، آغاز شده است. روستایی در شهرستان تربت جام.  هر چند دادستان تربت جام در گفتگو با خبرآنلاین حاضر نشد اطلاعاتی درباره این پرونده بدهد و تنها به ذکر این جمله بسنده کرد که: “یک پرونده قانونی در حال رسیدگی است و نمی توانم درباره جزئیات آن اطلاع رسانی کنم” در این پرونده، ۴ مرد، متهم به تجاوز به زنی شده اند .

به گفته وکیل شاکی، متهمان، هفته گذشته پس از ربودن این زن، به زور او را مورد اذیت و آزار قرار دادند و از وی تصویر گرفتند و تهدید کردند در صورت شکایت این تصاویر را منتشر خواهند کرد.
مصطفی ترک همدانی، وکیل این زن در گفتگو با خبرآنلاین تاکید کرد: “این زن، سرپرست سه فرزند و تحت پوشش کمیته امداد است.” وی همچنین اظهار داشت: “دادستان شهرستان با همکاری خوبی که داشت، دستور رسیدگی قانونی و بازداشت متهمان را صادر کرده، ولی یک تن از متهمان که با خودروی سمند خود، قربانی را ربوده بود، هنوز شناسایی نشده است.”
به گفته وکیل شاکی، موضوع تجاوز به عنف در حال حاضر به دلیل عدم صلاحیت دادسرای شهرستان، با قرار عدم صلاحیت به دادگستری مرکز استان (مشهد) ارجاع شده است. قسمتهایی از این پرونده که درباره آدم ربایی و تهیه تصاویر غیر اخلاقی از این زن و انتشار آن است، در دادیاری شعبه دوم تربت جام در حال رسیدگی است.
تاکنون دادگستری مشهد درباره این پرونده اظهار نظری نکرده.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر