۱۳۹۱ دی ۲۸, پنجشنبه

مردی خواهر خود را به خاطر سوء ظن به قتل رساند


ارسال کننده : خانم زهره کفایت حقیقی 

خبرگزاری هرانا - مرد جوان که به دلیل سوء ظن خواهرش را به قتل رسانده بود امروز با حضور در دادگاه به تشریح جنایت خود پرداخت.
بنا به گزارش مهر، در ابتدای جلسه دادگاه که صبح چهارشنبه در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران و به ریاست قاضی محمدسلطان محمدیار برگزار شد نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست، گفت: در این پرونده محمد رسول ۲۵ ساله متهم است در جریان یک درگیری در تیرماه سال گذشته خواهر ۲۶ ساله خود به نام شکوفه را با ضربه‌های چاقو به قتل رسانده است.

شوهر مقتول نیز در این پرونده متهم به امحاء عدله جرم است. مادر مقتول در جریان تحقیقات تا کنون درخواستی مبنی بر رضایت یا قصاص مطرح نکرده اما شوهر شکوفه که قیم دختر ۸ ساله‌شان است، برای قاتل درخواست اعدام کرده است.
در ادامه رئیس دادگاه با تفهیم اتهام به محمدرسول از او خواست به دفاع از خود بپردازد.
مرد جوان نیز پس از قرار گرفتن در جایگاه، گفت: قبول دارم خواهرم را به قتل رسانده‌ام. دامادمان از ۷ سال قبل به خاطر اعتیاد و مواد مخدر در زندان بود. در این مدت از دوستان و آشنایان شنیدم که خواهرم با افراد غریبه ارتباط پنهانی دارد این موضوع خیلی آزارم می‌داد. چند بار با شکوفه صحبت کرده و از او خواستم دست از این کار‌ها بردارد اما او در جواب می‌گفت زندگی من به خودم مربوط است.
متهم درباره روز حادثه نیز گفت: آن روز به خانه خواهرم رفته بودم. پس از خوردن صبحانه شوهرخواهرم برای انجام کاری از شهرقدس به سمت تهران حرکت کرد حدود ساعت ۸ صبح، خواهرزاده‌ام نیز برای خرید از خانه خارج شد. در یک لحظه تصمیم گرفتم برای حفظ آبرو خواهرم را بکشم. شکوفه در حال جارو کردن خانه بود که چاقویی از آشپزخانه برداشته و از پشت سر چند ضربه به او زدم. پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.
http://www.hra-news.org/1389-01-27-05-27-51/14697-1.html

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر