۱۳۹۱ مرداد ۲۱, شنبه

بازرسی خانم‌ها توسط آقایان در دانشگاه تهران!

تاریخ خبر: آدینه 20 امرداد 1391
article picture
پارس دیلی نیوز - آقایان حراست دانشگاه تهران، خانم ها را هم بازرسی میکنند.
منبع حکومتی: خانواده هایی که در شبهای قدر امسال برای مراسم احیا به مسجد دانشگاه تهران رفته اند، با اقدامی عجیب از سوی حراست دانشگاه تهران مواجه شده اند.
سایت حکومتی قاصد نوشت: تا جایی که شرکت کنندگان ثابت مراسم های دانشگاه تهران به یاد دارند، در طول سالهای گذشته، حتی در سال 88 که اوج فتنه گری و خرابکاری ضد انقلاب بود، مبادی ورودی دانشگاه تهران شاهد تفتیش و بازرسی نبوده است اما در سال جاری در شبهای 19 و 21 ماه مبارک رمضان، ماموران حراست دانشگاه تهران، به یکباره اقدام به تفتیش خانواده های شرکت کننده (آقایان و خانم ها و حتی کودکان) در این مراسم نموده اند.
اگر چه این تفتیش با دستگاه های دستی الکترونیکی انجام میشود، اما نکته قابل توجه آن است که خانمها هم در مبادی ورودی دانشگاه تهران توسط آقایان بازرسی میشوند؛ به این شکل که مامور مرد حراست دانشگاه، راکت الکترونیکی خود را دور تا دور بدن زنان حرکت میدهد و در صورت به صدا درآمدن آژیر آن، باید کیف یا وسایل شخصی خانمها را مورد بازرسی قرار دهند!
این اقدام در 2 شب قدر گذشته سال جاری مورد اعتراض برخی خانواده های شرکت کننده در این مراسم قرار گرفته است اما دانشگاه تهران تاکنون توضیح خاصی درباره علت این اقدام عجیب ارایه نداده است.
تصویر از آرشیو

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر